ŻARÓWKOWY BUBEL
 Oceń wpis
   

Świetlówki energooszczedne są dużym zagrożeniem dla środowiska naturalnego, a także samego zdrowia ludzkiego. Zawierają szereg substancji szkodliwych jak fenol, naftalen, styren, toluen czy rtęć. Podczas ich świecenia wydostaje sie z nich szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe, a samo przebywanie w pobliżu pracujących świetlówek jest niekorzystne. Bezpośrednia ich bliskość może wpływać na inne bardziej czułe urządzenia zaburzając ich pracę np rozrusznik serca. Są znacznie wydajniejsze i trwalsze od typowych żarówek z żarnikiem, natomiast przy włączaniu zużywają duże ilości prądu. Podczas rozbicia takiej świetlówki dochodzi do wydostania się z niej rtęci, która się w nich znajduje i dosłownie można powiedzieć skażenia środowiska, a samo postępowanie w takim przypadku podobne jest do usuwania skutków ataku broni chemicznej. Pojawia się zatem pytanie czy faktycznie świetlówki energooszczędne mają zadanie coś oszczedzać, gdyż sama utylizacja ich jest bardzo kosztowna, co sprawia że bilans zysków z powodu tego że pobierają mniej prądu do strat jakie wyrządzają w naturalnym środowisku i negatywny wpływ na zdrowie jest zupełnie inny.

Komentarze (0)
FLUOR
 Oceń wpis
   

Utwardza szkliwo zębów i na tym kończy się jego ''pozytywne'' działanie. Fluor jest silnie toksycznum pierwiastkiem, powodującym liczne zaburzenia w pracy komórek jak i samych narządów ciała. Ma włściwości rakotwórcze. W przyrodzie występuje w śladowych ilościach, natomiast sztucznie powstaje przy produkcji aluminium, jako produkt uboczny. Dodawany do licznych produktów jak pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej, wody, psychotropów. Zatruwa ciało, dodatkowo działa na układ nerwowy zaburzając jego włściwe funkcjonowanie, utrudniając logiczne myślenie. Fluor ma jeszcze jedną ciekawą ceche, wchodziw w reakcje z innymi chemikaliami  np innymi lekami powodując wzmocnienie ich trującego działania w ciele ludzkim.

Komentarze (0)
CZAS PRZEMIANY
 Oceń wpis
   

 

Czas w którym Ziemia i jej mieszkańcy poddawana jest coraz wiekszemu ciśnieniu Światła, czas w którym wszystko ukazuje się takie jakim być powinno, zgodne z Prawdą. To także czas bycia świadomym siebie ducha, tego kim się jest i w jakim celu schodzi się na Ziemię. To czas pełnej odpowiedzialności za swoje czyny i słowa. Wmówiono ludziom że coś dzieje się przez przypadek, nic bardziej mylnego. Jeśli zaistniałby choć jeden przypadek "wszechświat" po prostu przestałby istnieć. Wszystko odbywa się na zasadzie prostych praw zawartych w stworzeniu. Wmówiono ludziom różnego rodzaju choroby, oraz to ze ciało powino na nie chorować lub umierać. Nic bardziej mylnego. Każdy rodzaj choroby to wielomiliardowy zysk dla koncernów farmacełtycznych. W większości przypadków ludzie chorują z braku wiedzy i świadomości kim są, jak powstaje i czym jest choroba. Wmówiono także ludziom różnego rodzaju kulty i dogmaty religijne, które z prawdziwą wiarą w Pana Boga i życiu w prawach niewiele mają wspólnego. Religie to kolejny wielomiliardowy biznes oparty na manipulacjach i kłamstwach. Ludzie sami na to pozwolili, aby takie rzeczy zostały im wmówione. Zapomnieli jakie jest ich prawdziwe pochodzenie, czym jest wiara i znaczenie uczuć. Każdy  jest odpowiedzialny za siebie, swoje życie i to co się w nim dzieje, a jako ogół ponosimy odpowiedzialność za to co obecnie jest na Ziemi. Czy jako cywilizacja odejdziemy w zapomnienie jak dziesiątki wcześniejszych, czy zaczniemy naprawdę się rozwijać tworząc dla siebie i nas wszystkich lepsze życie. Ci którzy ufają Panu i wierzą, nabierają siły.

 

Komentarze (0)
SŁOWO
 Oceń wpis
   

Słowo wypowiadane dane człowiekowi, aby mógł właściwie się rozwijać. Słowo, które energetycznie jest bez ograniczeń. Żywe Słowo, którym jest Jezus Chrystus jako część Pana. Żywe Słowo, którym jest Immanuel, jako część Pana. Słowo, któremu należy się szacunek. Człowiek uzyskał możliwość porozumiewania się poprzez słowa, dzięki czemu ma dostep do wiedzy, do poznania i doświadczenia, oraz  możliwość własnego rozwoju siebie ducha. Kążde wypowiadane Słowo zatacza krąg i wraca do osoby je wypowiadającej i przejawia sie w codziennym życiu. Człowieka i jego rozwój można poznać po wypowiadanych przez niego słowach. Czy jest to bełkot lub niepotzebny potok słów, czy słowa dobierane są właściwie w zależności od zaistniałej sytłacji. Ktoś ciągle nażeka i tak też staje się w jego życiu, ktoś inny używa właściwych i wzniosłych słow i tak też staje sie w jego życiu. Słowo jest potężnym narzędziem dla rozwoju człowieka, przejawia się po prostu to o czym mówimy w naszym życiu na zasadzie działania zwrotnego. Takie życie, jakie wypowiadane Słowo.

 

Komentarze (0)
MODLITWA
 Oceń wpis
   

Słowo wymyślone przez kościelnych na potrzeby religii. Jest to po prostu wysyłanie uczuć w słowach, obrazach, lub samych uczuć do Pana Boga. Każde wypowiadane słowo z uczuciem ma bardzo duże znaczenie i zawsze odnosi skutek zwrotny. Czasem  skutek jest odmienny od tego o co się prosi, ale zawsze właściwy dla osoby wysyłającej uczucia. Wielbiąc Pana Boga, prosząc, a zarazem dziękując człowiek uzyskuje możliwość przemiany, uświadomienia i poznania siebie ducha w doświadczeniu. Całe życie staje się ''modlitwą'', jeśli człowiek z rodością i miłością dziękuje Panu Bogu za wszystko co otrzymuje.

Komentarze (0)
DUCH I CIAŁO
 Oceń wpis
   

Ja duch w ziemskim ciele. Ciało, pewnego rodzaju transformator do pobierania i przetwarzania różnych rodzajów energii, z licznym systemem kanałów, punktów i centr energetycznych, otoczone jest aurą oraz otoczkami energetycznymi, których najwiekszym zagęszczeniem jest ciało fizyczne. Wszystko schodzi z góry w dół. Ciało, które jest naczyniem, czy też pojazdem dla ducha tu na Ziemi. Duch, dzięki ciału ma możliwość doświadcznia tu w gęstej materii, a poprzez doświadczenia stawanie się ''lepszym''. Na poziomach subtelnych wszystko odbywa się z prędkością myśli, tutaj duch  w materii poznaje siebie w czasie i rozwija swoją świadomość. Duch żyje dzięki Światłu, przyjmując Światło zasila nim ciało oraz podnosi wszystko energetycznie podając dalej. Ludzie pozwolili na to aby wiedza o Prawdzie została im odebrana. Wydaje im się że są ciałami, a po tak zwanej śmierci ciała przestają istnieć. Żyją dalej. Łatwo jest manipulować ludzmi, którzy nie wiedzą kim są, oraz jaki jest ich cel przebywania na Ziemi. Ja duch w obecnym ziemskim ciele.

 

Komentarze (0)
POZNANIE
 Oceń wpis
   

 Na właściwe poznanie tego kim się jest, jaki jest cel przebywania na Ziemi, oraz tego co obecnie sie dzieje ma wpływ wewnetrzne odczuwanie, widzenie duchowe, wiedza, oraz rozwój świadomości siebie. Każda z tych cech jest ważna, jednak na początku warto skoncentrować się na tym co odczuwamy, co płynie do nas z ''wnętrza'' dzięki odczuciom. Jest to dla nas informacja, której nie da się z niczym innym pomylić. Ktoś mówi ze ma swoją własną prawde, a ktoś inny swoją. Coś takiego nie istnieje. Jest jedna Prawda, którą czuje się w sobie, jako coś co jest dobre i właściwe. Tak samo nie istnieje coś takiego, jak półprawda czy trochę prawdy. Dzięki właściwemu odczuwaniu poznajemy siebie i kierujemy się ku temu co korzystne i prawdziwe.

 

Komentarze (0)
SYNTETYCZNA SŁODYCZ
 Oceń wpis
   

Chemicznie wytwarzone związki takie jak aspartam, lub acesulfam dodawane do coraz wiekszej ilosci produktów żywieniowych powodują zaburzenia w funkcjonowaniu układu nerwowego upośledzając przewodzenie w komórkach nerwowych. Skutki przyjmowania tych substancji mogą być przeróżne, od najprostszych takich jak zaburzenia logicznego myślenia, kojarzenia faktów, problemów z zapamiętywaniem do bardziej złożonych, włączając w to raka mózgu. Można je nazwać ''ogłupiaczami'' ludzi, bo faktycznie takie jest ich działanie i cel w jakim zostały udostępnione. Ciało ludzkie nie potrzebuje tych związków, tak samo jak nie potrzebuje syntetycznego cukru, który z kolei niszczy komórki trzustki i śledziony przyczyniając się do powstawania cukrzycy. Warto zwrócić uwage na skład produktu i zrezygnować z tych, które zawierają te substancje, dla własnego dobrego zdrowia.

Komentarze (0)
ŻAR UCZUĆ
 Oceń wpis
   

Ogień uczuć w swym wnętrzu człowiek rozpala, swoim codziennym czynem i słowem o sobie świadczy, wiarą i wewnetrznym odczuwaniem się kieruje, a życiem całym Panu Bogu dziękuje.

 

Komentarze (0)
EDUKACJA
 Oceń wpis
   

Polskie szkolnictwo ma bardzo mało wspólnego z prawdziwą wiedzą i nauką jaką powinien otrzymać  człowiek. Młodych ludzi traktuje się przedmiotowo, jak płytę na którą wgrywa się jak najwięcej niepotrzebnych w życiu informacji, a następnie odsłuchuje. Gdzie jest sens tracenia olbrzymiej ilosci czasu i energii na ''wkuwanie'' regułek które i tak nie przydają sie w codziennym życiu. Samo  już siedzenie po parenaście godzin jest mocno obciążające dla kręgosłupa jak i samego ciała, które potrzebuje być w naturalnym ruchu. Do młodych ludzi należałoby podejść indywidualnie, rozwijać ich naturalne każdemu dane umiejętności i zdolności, a nie zduszać to co w człowieku cennego,  książkową teoretyczną wiedzą z przed parudzięsięciu lat. Wiedza powinna być przekazywana w praktyce, a nauka powinna odbywać się przez doświadczenie. Powinno być jak najwięcej zajęc ruchowych, rozwijajacych i kształtujacych dorastające ciało. Całe obecne szkolnictwo jest odwrotnościa tego czym faktycznie powinna być szkoła w której uczą się ludzie. Czy zatem można się dziwić czasem frustracji młodych ludzi jak i samych nauczycieli, którzy tak naprawdę są niewolnikami narzuconego im systemu, zachowania i teorii według którego planu nauczają, a który po prostu nie zdaje egzamninu.  

 

 

Komentarze (2)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Najnowsze wpisy
2017-06-28 11:36 PIĘKNO KOBIETY
2017-06-22 11:24 MĘŻCZYZNA I KOBIETA
2017-06-06 11:32 WIDZĘ SIEBIE W KAŻDYM Z WAS
2017-05-29 23:32 RANDAP
2017-04-20 14:44 WOLNOŚĆ OD GMO
Najnowsze komentarze
2013-12-23 12:51
rtvagd.net:
AURA
pozdrowienia :)
2013-12-22 00:59
wokol.dziecka:
EDUKACJA
:)
2013-10-20 23:36
rtvagd.net:
CHOROBA
podoba mi sie blog
O mnie
REMATO
Zmieniać należy siebie, aby stać się lepszym człowiekiem, a wraz z tą zmianą będzie się zmieniać otoczenie i świat w którym żyjemy.
Kategorie
Ogólne