FLUOR
 Oceń wpis
   

Utwardza szkliwo zębów i na tym kończy się jego ''pozytywne'' działanie. Fluor jest silnie toksycznum pierwiastkiem, powodującym liczne zaburzenia w pracy komórek jak i samych narządów ciała. Ma włściwości rakotwórcze. W przyrodzie występuje w śladowych ilościach, natomiast sztucznie powstaje przy produkcji aluminium, jako produkt uboczny. Dodawany do licznych produktów jak pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej, wody, psychotropów. Zatruwa ciało, dodatkowo działa na układ nerwowy zaburzając jego włściwe funkcjonowanie, utrudniając logiczne myślenie. Fluor ma jeszcze jedną ciekawą ceche, wchodziw w reakcje z innymi chemikaliami  np innymi lekami powodując wzmocnienie ich trującego działania w ciele ludzkim.

Komentarze (0)
CZAS PRZEMIANY
 Oceń wpis
   

 

Czas w którym Ziemia i jej mieszkańcy poddawana jest coraz wiekszemu ciśnieniu Światła, czas w którym wszystko ukazuje się takie jakim być powinno, zgodne z Prawdą. To także czas bycia świadomym siebie ducha, tego kim się jest i w jakim celu schodzi się na Ziemię. To czas pełnej odpowiedzialności za swoje czyny i słowa. Wmówiono ludziom że coś dzieje się przez przypadek, nic bardziej mylnego. Jeśli zaistniałby choć jeden przypadek "wszechświat" po prostu przestałby istnieć. Wszystko odbywa się na zasadzie prostych praw zawartych w stworzeniu. Wmówiono ludziom różnego rodzaju choroby, oraz to ze ciało powino na nie chorować lub umierać. Nic bardziej mylnego. Każdy rodzaj choroby to wielomiliardowy zysk dla koncernów farmacełtycznych. W większości przypadków ludzie chorują z braku wiedzy i świadomości kim są, jak powstaje i czym jest choroba. Wmówiono także ludziom różnego rodzaju kulty i dogmaty religijne, które z prawdziwą wiarą w Pana Boga i życiu w prawach niewiele mają wspólnego. Religie to kolejny wielomiliardowy biznes oparty na manipulacjach i kłamstwach. Ludzie sami na to pozwolili, aby takie rzeczy zostały im wmówione. Zapomnieli jakie jest ich prawdziwe pochodzenie, czym jest wiara i znaczenie uczuć. Każdy  jest odpowiedzialny za siebie, swoje życie i to co się w nim dzieje, a jako ogół ponosimy odpowiedzialność za to co obecnie jest na Ziemi. Czy jako cywilizacja odejdziemy w zapomnienie jak dziesiątki wcześniejszych, czy zaczniemy naprawdę się rozwijać tworząc dla siebie i nas wszystkich lepsze życie. Ci którzy ufają Panu i wierzą, nabierają siły.

 

Komentarze (0)
Najnowsze wpisy
2017-10-22 17:48 MUZYKA 432Hz
2017-09-16 02:44 ODCZUWANIE, UCZUCIA, EMOCJE
2017-09-12 17:35 ZACHWYT
2017-06-28 11:36 PIĘKNO KOBIETY
2017-06-22 11:24 MĘŻCZYZNA I KOBIETA
Najnowsze komentarze
2013-12-23 12:51
rtvagd.net:
AURA
pozdrowienia :)
2013-12-22 00:59
wokol.dziecka:
EDUKACJA
:)
2013-10-20 23:36
rtvagd.net:
CHOROBA
podoba mi sie blog
O mnie
REMATO
Zmieniać należy siebie, aby stać się lepszym człowiekiem, a wraz z tą zmianą będzie się zmieniać otoczenie i świat w którym żyjemy.
Kategorie
Ogólne