CHOROBA
 Oceń wpis
   

Ciało ludzkie posiada wspaniałe możliwości regeneracyjne i adaptacyjne do tego aby służyć nam przez lata w doskonałym zdrowiu. Stan chorobowy nie był nigdy wpisany w nasz kod genetyczny. Od dawien dawna istniały wirusy i bakterie, oraz zmienne warunki pogodowe, a ludziom zostało wmówione że to one powodują część chorób. Wmówiono także ludziom, że aby powrócić do zdrowia potrzebują tych wszystkich chemicznych śmieci nazywanych lekami, a nie jest to prawdą. Dobrą formą manipulowania społeczeństwem jest strach przed chorobą tak powszednie stosowany przez pewne grupy ludzi, a podawany  przez media. Kolejne epidemie gryp, czy pandemie to po prostu zwiększanie zysków ze sprzedaży leków. Każda anomalia niezależnie jak ją nazwiemy katar, grypa czy rak ma swoją przyczynę, która leży w niewłaściwym trybie życia,  a tym samym braku odpowiedniej wiedzy celowo ukrywanej na temat tego jak funkcjonuje i czym jest ciało, które ma nam służyć będąc zdrowe.

Komentarze (1)
SZCZEPIENIA
 Oceń wpis
   

Szczepienia ochronne chronią jedynie interesy tych co produkują i rozprowadzają te leki. Każda szczepionka to silnie toksyczny związek i podobnie jak antybiotyki krążą one przez parę a nawet parenaście miesięcy w krwiobiegu, czyniąc spustoszenie w komórkach ciała ludzkiego i niszcząc kod genetyczny, zanim zostaną częsciowo wydalone przez organizm. Podstawowy skład szczepionki to martwe i żywe wirusy i bakterie, które rzekomo mają chronić nas przed danym typem choroby. Pozostałe składniki to thimerosal(pochodna rtęci), glikol etylenowy (środek przeciw zamarzaniu), fenol (barwnik dezynfekujący), chlorek benzenu (środek dezynfekujący), formaldehyd ( środek konserwujący i dezynfekujący), a także aluminium. A teraz parę faktów które się zataja, za przykład wezmiemy najbardziej popularną szczepionkę przeciw grypie. Jest to przede wszystkim brak jakichkolwiek danych potwierdzających jej działanie. Szczepionki przeciw grypie podobnie jak pozostałe zawieraja rtęć, której efekty uboczne powodują między innymi, depresję, utratę pamięci, zaburzenia trawienia, niepokój, zaburzenia oddechowe, zakłucenia pracy tarczycy i innych gruczołów, problemy z układem sercowo naczyniowym. Dodatkowo zawierają one emulgator zwany '' polysorbate 80 '', który jest toksyczną substancją zdolną do znacznego osłabienia układu odpornościowego i wywołania szoku anafilaktycznego, który może zabić. Związek ten przyczynia się również do powstawania raka i zaburzeń układu rozrodczego. Natomiast połączenie aluminium, formaldehydu i rtęci wywołuję chorobę Alzheimera. Warto w takim razie zwrócić uwagę na osobę która nam proponuje szczepionkę jako środek zapobiegający chorobie, ponieważ nie wie o czym mówi, lub działa z chęci zysku, bo na pewno nie z chęci poprawy naszego zdrowia.

 

Komentarze (0)
TŁUSZCZE
 Oceń wpis
   

Tłuszcze stanowią bardzo ważny elemęt w odżywianiu człowieka. Posiadają wysoką warość energetyczną, to znaczy organizm podczas ich spalania otrzymuje najwięcej energii a tym samym ciepła. Zawierają liczne witaminy jak naturalne masło, a także minerały pochodzenia organicznego, oraz kwasy tłuszczowe zawarte w naturalnych zimnotłoczonych olejach roślinnych. To właśnie dzięki  tłuszczom możliwe jest rozpuszczanie i wchłanianie takich witamin jak A, D, E, K. Dzielą się na dwie podstawowe grupy, zwierzęce i roślinne. Należy przestrzegać podstawowej zasady, aby nie łączyć obu tych grup w jednym posiłku. Zrezygnować z wszelkiego rodzaju margaryn i tym podobnych mixów, jak również olejów roślinnych rafinowanych. Unikać potraw długosmażonych na tłuszczach, które w wyniku wysokiej temperatury zmieniają się w toksyczne związki trudne do wydalenia z ciała ludzkiego. Warto także obalić tu mit cholesterolu, który został stworzony jedynie na potrzeby biznesowe, a same leki na jego ''zbicie'' po prostu są szkodliwe. Ciało ludzkie samo sobie reguluje jego poziom, a jest on sprawą zupełnie indywidualną dla każdej osoby. Odżywiając się umiejętnie zarówno masa naszego ciała, stan tkanki tłuszczowej jak i poziom tzw cholesterolu będzię właściwy.

 

Komentarze (0)
Najnowsze wpisy
2017-10-22 17:48 MUZYKA 432Hz
2017-09-16 02:44 ODCZUWANIE, UCZUCIA, EMOCJE
2017-09-12 17:35 ZACHWYT
2017-06-28 11:36 PIĘKNO KOBIETY
2017-06-22 11:24 MĘŻCZYZNA I KOBIETA
Najnowsze komentarze
2013-12-23 12:51
rtvagd.net:
AURA
pozdrowienia :)
2013-12-22 00:59
wokol.dziecka:
EDUKACJA
:)
2013-10-20 23:36
rtvagd.net:
CHOROBA
podoba mi sie blog
O mnie
REMATO
Zmieniać należy siebie, aby stać się lepszym człowiekiem, a wraz z tą zmianą będzie się zmieniać otoczenie i świat w którym żyjemy.
Kategorie
Ogólne